Açık Öğretim Liseleri

Öğrenci Araçları Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.1 MB
  • Version 1.8
  • Dil Türkçe
  • Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Açık Öğretim Liseleri uygulaması sizlere yardımcı olabilecek kaliteli bir mobil uygulamadır.

Açık öğretim okuyan kullanıcıların tüm işlerini halledebilecekleri harika bir uygulama olan Açık Öğretim Liseleri mobil uygulaması ile tanışın. Uygulamamızı Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Günlük yoğunluğunuz içerisinde okul işlerinizi takip etmekte zorlanıyorsanız Açık Öğretim Liseleri uygulaması tek tık ile tüm bilgileri sizlere sunuyor.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan resmi mobil uygulama olarak karşımıza çıkan Açık Öğretim Liseleri mobil uygulaması sizlere kolaylık sağlayacak kaliteli bir mobil uygulamadır. Bir çok mobil uygulamaya sahip olmak yerine ya da internete girip öğrenim bilgilerinize bakmak yerine mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Açık Öğretim Liseleri mobil uygulaması ile sizde işinizi kolaylaştırın. 

Günümüz şartlarına baktığımızda zamanın en kıymetli şeylerden biri olduğunu görüyoruz. Bu sebeple Açık Öğretim Liseleri uygulaması sizlere zaman konusunda tasarruf etmeniz için yardımcı olacaktır. Sizde mobil cihazınıza Açık Öğretim Liseleri uygulamasını indirin ve hayatınızı kolaylaştırın.

Daha Fazla Göster
Açık Öğretim Liseleri indir
DİĞER SÜRÜMLER