Açık Öğretim Liseleri

Öğrenci Araçları Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.1 MB
  • Version 1.3.2
  • Dil Türkçe
  • Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Açık Öğretim Liseleri uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

IOS mobil cihazınıza Açık Öğretim Liseleri uygulamasını ücret ödemeden indirebilirsiniz. Açık öğretim hakkında her türlü bilgiye mobil cihazınızdan anında ulaşabilirsiniz. Mobil cihazınızı hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulamalar konusunda kullanmak isterseniz, mobil cihazınızda çok küçük bir yer kaplayacak olan Açık Öğretim Liseleri uygulamasına sizde bir göz atmalısınız. 

Uygulamamız sizlere kaliteli bir hizmet sunmanın yanı sıra mobil cihazınıza da asla zarar vermemektedir. Açık Öğretim Liseleri öğrenciler tarafından kullanılan sistem olarak karşımıza çıkan bu muhteşem mobil uygulaması sizlere her an her yerde hizmet sunuyor. Sistemde öğrenci ders seçimi, sınav sonuçları, mesajlar, şifre degiştirme, dönem bilgileri, takvim, kredi bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. 

Yani zamanınızı çalacak olan en önemli işlerinizi mobil cihazınızdan kolaylık halledebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi halledebileceğiniz Açık Öğretim Liseleri adlı mobil uygulaması ile zamanınızdan tasarruf edin ve anında tüm işlerinizi halledin. İnternete girip bir de orada zaman kaybetmek yerine Açık Öğretim Liseleri uygulaması ile sizde tüm işlerinizi uygulama üzerinden mobil cihazınız ile halledin. 

Daha Fazla Göster
Açık Öğretim Liseleri indir
DİĞER SÜRÜMLER